KONST / Litografier / Färglitografi 12837100
nr 1283 7100
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "Vinter Möja". Signerad, numrerad 56/60. Motivet: 33x19 cm
Kondition: ej glas, slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:47:50
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
21 okt
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson